Apie mus

Mes – interjero dizainerės Erika ir Daina. Jau 16 metų kuriame unikalius interjero dizaino projektus, kurie atspindi Jūsų poreikius bei gyvenimo būdą.

 

Abi esame įgijusios interjero dizaino išsilavinimą, Erika taip pat baigė konstrukcinės architektūros studijas Danijoje, o Daina specializuojasi projektų valdymo, apšvietimo bei baldų gamybos srityse. Nuolat tobuliname savo įgūdžius bei giliname profesines žinias, domimės technologijų ir medžiagų naujovėmis, taip pat mus dažnai sutiksite įvairiuose seminaruose bei parodose.

 

Savo kasdienėje veikloje išskiriame dvi svarbiausias vertybes: unikalumą ir betarpišką komunikaciją. Siekiame pažinti kiekvieną klientą, padedame nepamesti galvos stilių, spalvų, madų bei tendencijų gausoje, atsirinkti Jūsų gyvenimo būdui labiausiai tinkamus sprendimus. Taip pat palaikome, išklausome, paaiškiname detales – puikiai suprantame, koks šiame procese svarbus abipusis pasitikėjimas ir su kokiais iššūkiais tenka susidurti.

 

Esame ne vien specialistės, tačiau ir mamos, žmonos, dukros ir draugės. Išmanome ne tik techninius niuansus, tačiau žinome, koks svarbus yra namų jaukumas, kai užvėrus duris gali atsipūsti bei pailsėti nuo chaotiško gyvenimo ritmo.

 

Klientų poreikiai skiriasi, kaip ir lūkestis, kiek į interjero kūrimo procesą turėtų įsitraukti mūsų komanda. Tad siūlome tris skirtingos apimties paslaugų paketus – mielai padėsime išsirinkti, kuris variantas labiausiai tinkamas įrengiant Jūsų svajonių namus.

 

Kviečiame patikėti savo būsto interjerą saugiose, profesionaliose, patyrusiose ir rūpestingose rankose. Kad visuomet būtų GERA GRĮŽTI NAMO.

 

Erika ir Daina