Portfolio

#Projektas_TbI

Butas keturių asmenų šeimai, vidurio amžiaus stilių padiktavo buto istorija. Funkcija čia labai svarbi. Apgalvoti visų šeimos narių poreikiai ir slapti norai, numatytos erdvės žaidimams, darbui ir hobiams. Didelė virtuvė skirta susiburti visai šeimai aptarti dienos nuotykius ir įvykius.
 

Buto interjeras Vilniuje

122 m²

 

Šiuo metu projektas įrenginėjamas

 

#Projektas_VnG

Rafinuotas namų interjeras žmonėms, gyvenime puikiai žinantiems, ko nori. Dirbant su šiuo projektu, kūrybos procesas buvo itin komandiškas: dėka klientų įsitraukimo bei išsamių diskusijų, kiekvienas namų kampas aptartas iki mažiausių smulkmenų, o visi „už“ ir „prieš“ išgvildenti iki detalių. Pasiektas rezultatas – interjeras, atitinkantis namuose gyvenančių žmonių stilių, taip pat praktiškas, atliepiantis šeimos poreikius bei įpročius. Drąsa renkantis medžiagas ir „dideli“ sprendimai suteikė šiems namams prabangos bei savitumo įspūdį.

 

Namo interjeras Vilniuje

113 m²

Šiuo metu projektas įrenginėjamas

 

#Projektas_GkV

Interjeras keturių asmenų šeimai, kur daug vaikų klegesio ir žaidimų, todėl norėjosi labai šviesios ir neapkrautos detalėmis erdvės. Bendra šeimos zona pirmame aukšte skirta laiką leisti  kartu, bendrauti ir vakaroti, viena svarbesnių vietų – terasa, todėl paliktas gana atviras priėjimas prie terasos durų, patogiam judėjimui, o valgomojo stalas – didelių vitrininių langų šeimininkas, kurie tarsi gyvas paveikslas į vaikų šėliones lauke su beržų šlamėjimu tolimam fone.
Buvo išlaikytas vientisas namų tonas, papildytas keliomis akcentinėmis spalvinėmis detalėmis. Medžio svarba interjere irgi aiškiai matoma, medžio elementai visada suteikia daugiau jaukumo ir šilumos. Nuo pirmų pokalbių su užsakovais buvo labai gera jausti tarpusavio pasitikėjimą ir supratimą, dėlioti bendrus tikslus ir sprendimus. Šie nauji namai yra ypatingai laukiami, todėl sklandus procesas buvo labai svarbus tiek mums tiek užsakovui.

 

Namo interjeras Vilniuje

172 m²

 

Šiuo metu projektas įrenginėjamas

 

#Projektas_ArN

Skandinaviško stiliaus interjeras namui, kuriame gyvena 4 asmenų šeima. Šio projekto išskirtinės savybės – ramūs, žemiškų spalvų tonai, vientisumas, parinktos prabangios bei aukšta kokybe pasižyminčios medžiagos. Didelėje virtuvėje vietos pakaks visiems daiktams, kurie būtini dinamiškam šeimos gyvenimui, o išlaikyti minimalizmą bei estetiką padės suplanuota papildoma sandėliavimo patalpa, puikiai įsiliejusi į bendrą erdvės dizainą. Klientui pageidavus, išskirta valgomojo zona jaukioms vakarienėms ir suprojektuota minimalistinėmis detalėmis papuošta svetainė.

 

Namo interjeras Aalborg, Danija

113 m²

#Projektas_KbK

Kai užsakovo vizija erdvei sutampa su dizainerio – belieka kurti ir džiaugtis rezultatais. Visapusiškas kliento pasitikėjimas leido suprojektuoti išskirtinį interjerą: panaudojus tiek modernios klasikos, tiek loftui būdingas stiliaus idėjas, sėkmingai apjungėme jas į bendrą visumą. Nors šio būsto erdvė nedidelė, tačiau tinkamai suprojektuotas išplanavimas, apšvietimas bei parinktos medžiagos padėjo sukurti erdvaus ir prabangaus buto įspūdį. Projekto metu susidūrėme su iššūkiu – įpusėjus kūrybiniams darbams, teko juos nutraukti dėl specifinių statybų niuansų. Užsakovui greitai radus naują erdvę, pritaikėme ir panaudojome tą patį interjero projektą. Nors kelias buvo vingiuotas, esame labai patenkintos galutiniu rezultatu.

 

Lofto interjeras Kaune

46 m²

 

Fotografas: Gediminas Nadtočis @nate_made_photography

 

#Projektas_RuB

Kurdamos šių namų interjerą, siekėme atliepti klientų gyvenimo būdą bei poreikius – džiaugtis kulinariniais eksperimentais su draugais, leisti laiką šeimos būryje, mėgautis jaukiais vakarais skaitant knygą. Viskas funkcionalu, paprasta ir jauku.

 

Buto interjeras Vilniuje

60.00 

 

Fotografas: Agnė Motiekaitytė

 

#Vizualizacijos

#Projektas_DaK

Interjero projektas dviems su ateities vizija. Šie namai visuomet pilni svečių, juoko ir pašnekesių. Bendra svetainės ir valgomojo zona puikiai tinka leisti laiką šurmulyje, o kiek uždara virtuvė leidžia paslėpti kūrybinį chaosą. Kai norisi vienumos, kiekvienas šeimos narys čia ras ir savo ramybės kampelį.

 

Kotedžo interjeras Vilniuje

120 m²

 

Fotografas: Agnė Motiekaitytė

 

#Projektas_VmN

Skandinaviškas stilius – pagrindinė užuomina šiam interjerui. Namai skirti aktyviai 4 asmenų šeimai, kuri mėgsta leisti laiką namuose kartu, tačiau nori turėti ir asmeninę erdvę ramiam poilsiui. Projektą kūrėme mintyse turėdamos labai aiškią virtuvės koncepciją, pagal kurią vystėme ir bendrą interjero stilistiką, derinome detales bei atspalvius.

 

Kotedžo interjeras Vilniuje

120 

 

Fotografas: Agnė Motiekaitytė

 

#Vizualizacijos

#Projektas_SiN

Lengvas skandinaviško stiliaus interjeras, skirtas jaunai šeimai. Pagrindinis siekis buvo suprojektuoti kuo didesnę erdvę, taip pat sukurti jaukų, modernų bei šviesų interjerą, kurio pagrindiniu akcentu tapo natūralaus medžio dekoras. Sprendimus galėjome priimti greitai ir tvirtai, jausdamos klientų pasitikėjimą bei paramą.

 

Namo interjeras Vilniuje

201 

 

Fotografas: Agnė Motiekaitytė